Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Бойовики на Сході України промивають дітям мізки

Автор:

|

Квітень 14, 2016

|

Рубрика:

Бойовики на Сході України промивають дітям мізки

Піонери Донбасу

В Інтернеті з’явилося відео, як проходить навчання в школах в окупованому бойовиками Єнакієвому Донецької області. Для учнів запровадили «уроки громадянства», а фактично — пропаганди. Дітям розповідають вигадані легенди про походження прапора терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР). Школярів учать гаслам терористів, а дітям середньої школи розповідають про військові нагороди й ордени, які бойовики самі для себе вигадали.
Одне зі занять показово проводиться в актовій залі й усі діти змушені слухати те, що бойовики називають своїм гімном. Представники школи стверджують, що для дітей на заняттях проводиться «політінформація», щоб із молодшого віку доносити знання «в правильному руслі».
Валентина Цимбал, директор загальноосвітньої школи № 7 м. Єнакієве запевняє, що такі «уроки громадянства» допоможуть дітям розібратися в політичній та економічній ситуації в ДНР. Дітей накачують інформацією про подвиги бойовиків, котрі знищили військових техніку й убили солдатів, зомбують псевдопатріотичними піснями. «Діти мають можливість самі співставити факти, самі зробити висновки. Так виховується здоровий і розумний громадянин», — заявила ще одна вчителька.
Одна мешканка Єнакієвого звернулася до української сторони з проханням врятувати її дітей від зомбування найманцями. «Господи, покарай усіх, хто причетний до цього! Врятуйте наших дітей! Вони ж — майбутнє країни, а зараз із них намагаються ліпити нові машини для вбивств і воєн. Цю пропаганду вони вбирають, як губки. Просто уявіть, що буде з ними через десять років! Ми вдома намагаємося обходити політичні питання, побоюючись репресій, але зараз треба бити в усі дзвони. Ми загрузнемо в війні на десятки років, якщо зараз не зупинити цю машину «Аненербе». Зупиніть це, або ми отримаємо кривавий конфлікт на кілька поколінь!» — волає жінка.
Світлана С. із Макіївки каже, що намагалася вивезти своїх дітей із окупованої території, але після року переселенства родині довелося повернутися додому. «Старша донька — в третьому класі, молодша восени йде в перший. Не знаю, як їх навчити розуміти правду. Ці піонерські галстуки в школах, їх напихають «політінформацією» щодня. Розповідають про «героїв-ополченців». Навіть не хочеться щось казати на цю тему. Це болючий мозоль. А на цьому тлі безперервно гримить у Донецьку», — скаржиться жінка.
У соціальних мережах жителі закликають бігти якнайдалі від проросійської пропаганди: «Ми підтримуємо територіальну цілісність Азербайджану, Грузії, Молдови й України!»; «Упродовж десяти років я відпрацювала в школі, директор якої все так гарно розповідає. Людина вийшла з Комсомолу, росла, виросла і постаріла на одному місці. Саме такі «обрали» Януковича. Ці «зомбі» казатимуть усе, що їм накажуть. Тому й сидять на теплих місцях по 40 років. Шкода, що зараз у «тренді» такі представники сфери освіти»; «Дітям життя ламають, як нас труїли 70 років»; «Це — жах, просто бракує слів. Це — просто промивання мізків малим дітям, їм втокмачують, що в Україні бути жахливо, а в Росії перед ними відкриються «перспективи»; «Від одного слова «політінформація» вже пахне совковим нафталіном, уявляю, що в голови цих дітей пхають»; «Дітям ламають майбутнє життя»; «Ось так із дітей роблять манкуртів, котрі через 20 років будуть стріляти в нас і наших дітей, відвойовуючи «споконвічно російські землі»; «Яка республіка? Це — дурня! Вже змалку зомбі вирощують».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply