Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Близько 40% переселенців отримують незаконні соціальні виплати

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Близько 40% переселенців отримують незаконні соціальні виплати

main

Велика кількість переселенців, що зареєстровані на отримання соціальних виплат в Україні, продовжують проживати на територіях самопроголошених «ЛНР» і «ДНР».

За оцінками СБУ, від 30 до 40% переселенців користуються соціальною допомогою незаконно, оскільки отримують гроші в Україні, а проживають на окупованих територіях .

Про цей факт повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики, посилаючись на главу відомства.

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив про те, що СБУ щотижня затримує кур’єрів із купою карток та грошей при спробі перевезення їх на непідконтрольну Україні територію. Відомо, що з початку 2016 року правоохоронцями було вилучено готівки у різній валюті на загальну суму близько 35 мільярдів гривень.

Як наголошується в повідомленні прес-служби, згідно з українським законодавством, державну соціальну допомогу мають право отримувати лише ті, хто виїхав із захоплених територій чи зони проведення АТО і зареєструвався на підконтрольній Києву території.

Попри це, чимало зареєстрованих переселенців продовжують проживати на непідконтрольних українській владі територіях.

Мінсоцполітики також повідомляє про випадки зловживань при оформленні документів для отримання допомоги переселенцям і з боку чиновників.

«На темі виплат соціальної допомоги переселенцям побудовані величезні злочинні схеми, в яких крутяться багатомільярдні суми. Робота, яка проводиться Міністерством соціальної політики у співпраці із Службою Безпеки України, спрямована на ліквідацію даних схем. Адже саме за рахунок цих злочинних махінацій кошти українського бюджету, що призначені для соціального захисту переселенців, осідають в кишенях чиновників та терористів», – повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply