Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Без України ядерного арсеналу немає

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Без України ядерного арсеналу немає
Завод «Південмаш»

Завод «Південмаш»

Ще не так давно російський пропагандист Дмитро Кисильов погрожував перетворити США на ядерний попіл. Однак російські ракети з ядерним зарядом не полетять, якщо Україна не буде їх обслуговувати. Однією з таких ракет-носіїв є «Воєвода». Це — міжконтинентальна балістична ракета наземного базування. Вона єдина здатна подолати протиракетну оборону США. 83 % російських боєголовок переносять саме ці ракети-носії.

Але «Воєводу» вироблено в Україні. Сам носій, система бойових блоків індивідуального наведення (а їх — по десять у кожній ракеті), а також система управління — українські. Розробником ядерного щита Росії є Дніпропетровське конструкторське бюро (КБ) «Південне». А виготовлені «Воєводи» – на Дніпропетровському «Південмаші». Наднадійну систему наведення, яка здатна працювати навіть в умовах ядерних вибухів і перебуває на озброєнні у РФ, створив харківський «Хартрон». Ще одну ракету, яку на Заході називають «Сатаною», також розробили в Україні. Її запускають складним мінометним стартом.
Уся ця страшна й потужна зброя, якою Кремль останнім часом погрожує світові, було виготовлено в 1970-х і 1980-х рр. Вона потребує постійного технічного обслуговування. За «Воєводами» донедавна доглядали фахівці КБ «Південне» та заводу «Південмаш». Тільки завдяки цьому ракети, термін придатності яких сплив десятиліття тому, досі в робочому стані. Але якщо українські фахівці припинять їх обслуговувати, РФ утратить свій ядерний арсенал. У кращому випадку, ракети просто не полетять.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply