Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Багатії — ті, хто заробляє понад 10 тисяч

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Багатії — ті, хто заробляє понад 10 тисяч

Українці вважають заможним того, хто заробляє понад 10 тис. USD на місяць. Такого висновку дійшли соціологи міжнародного порталу працевлаштування Head Hunter. Відповідне дослідження вони провели спільно з тижневиком «Коментарі» та сайтом Сomments.ua.

«В Україні немає єдиної думки про те, скільки заробляє багата людина. Цікаво, що не всі асоціюють багатство з матеріальними цінностями. Для 14 % опитаних — це стан душі, який ніяк не виміряєш грошима. Висока зарплата для більшості респондентів починається з 3 тис. USD на місяць. І це – не дивно, адже середня заробітна плата у великих містах становить лише 6 тис. грн», — розповіла Уляна Ходорівська, керівник дослідницького центру Міжнародного порталу працевлаштування Head Hunter.
За словами Олени Бокань, фінансового радника компанії AFS, у Західній Європі та США багатими вважаються люди, які самі можуть інвестувати. «Прийнято розрізняти забезпечених і надзабезпечених. Перші мають понад 1 млн USD і готові інвестувати. Інші, надзабезпечені, мають на рахунках понад 30 млн USD, вони вкладають ці кошти в різні сфери без зміни свого звичного способу життя», — зазначила експерт.
Під час дослідження 5 690 українців віком 18-55 років із різних областей України запитали, що би вони зробили з мільйоном доларів, якби знайшли його або отримали в спадок. Більшість виявила бажання витратити ці гроші на свій бізнес. «Багато людей каже, що вони готові займатися власним бізнесом, проте не знають, яким саме й у якій галузі. Для українців зараз важливіше прагнути фінансової стійкості, відкладати кошти зі зарплати на непередбачувані витрати, планувати свої витрати. Адже може статися різне — втрата роботи, хвороба. Також потрібно не надіятися на Пенсійний фонд, а самим накопичувати гроші до пенсії. Адже на нинішню державну пенсію не проживеш», — розповіла п. Бокань.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply