Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Актор, котрий воював у лавах ЗСУ на Донбасі, одружився

Автор:

|

Листопад 29, 2020

|

Рубрика:

Актор, котрий воював у лавах ЗСУ на Донбасі, одружився
Анатолій Пашинін

Анатолій Пашинін, зірка російських серіалів, який воював у лавах ЗСУ на Донбасі, одружився у Чернігові. Його обраницею стала Леся Задесенець, вони зустрічалися кілька років. Про радісну подію в особистому житті актор повідомив у Facebook. «Радість і гордість переповнюють мене! Моя божественна Леся, надавши мені високу честь, прийняла пропозицію руки й серця», — розповів чоловік та опублікував свідоцтво про шлюб.
Анатолій Пашинін прийшов воювати на Донбас у складі 8-го батальйону Української добровольчої армії у серпні 2017 року. Пізніше він пояснив, чому вирішив воювати за Україну. За словами актора, у своєму віці він вже не може займатися побудовою держави, оскільки це справа «молодих хлопців», котрим зараз 19-21 рік. Але відчуває в собі сили «розчистити для них майбутнє».
Натомість іншому актору російських серіалів, Кирилу Гребенщикову, заборонили в’їзд до України на три роки. Про це повідомив Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України. Росіянина спіймали у «Борисполі», куди той прилетів обхідним шляхом із Мінська (Білорусь). Під час перевірки прикордонники з’ясували, що чоловік відвідував окупований Крим, проте той свої візити на півострів заперечував. Через порушення законодавства Гребенщикову заборонили в’їзд і повернули його зворотним рейсом до Білорусі. За даними порталу «Миротворець», Гребенщиков торік знімався у пропаґандистському телевізійному серіалі «Закритий сезон» у Криму. Крім цього, брав участь у зйомках ще двох фільмах на півострові 2017-го.
Як повідомляв «Міст», у США раптово помер відомий український актор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply