Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

82-річний дідусь продає мед із багажника Tesla

Автор:

|

Січень 18, 2018

|

Рубрика:

82-річний дідусь продає мед із багажника Tesla

В Youtube виклали відео, як дідусь у Києві витягає банки з медом із багажника електроавтомобіля Tesla. Це відео набрало більше 140 тис. переглядів, тисячі поширень і перепублікацій. Пасічник Микола Улянич умить став знаменитим. Однак, у професійних колах він — уже давно добре відома особистість.
Дідусь — фанат Ілона Маска. Ціна машини Tesla стартує від 50 тис. USD, але п. Микола каже, що купив її в Америці дешевше, продавши попередній електромобіль, але ще досі віддає борги. Тепер, коли більше 140 тис. люду передивилися ролик, до Миколи Васильовича йдуть не лише по мед, а й по автограф.
Несподіваною популярністю п. Микола активно користується. Академік, автор десятків книжок і п’яти винаходів у бджолярстві, він пропагує здоровий спосіб життя. займається фітнесом, щонеділі не пропускає лазню. У свої 82 активно працює — все через постійний рух і правильне харчування.
Микола Васильович каже, що найдовші черги на ярмарках за солодощами та ковбасою, та цукор і жири, вважає він, вкорочують віку українцям. Сам дідусь узагалі не вживає цукру, замінив його медом. Він зібрав у своїх книгах понад 2 тис. рецептів із усього світу, щоб прожити якнайдовше та залишатись активним.
Пан Улянич до своїх звичайних фітнес навантажень за останній рік додав йогу і тішиться, що у 82 почувається років на 20 молодшим. А до своєї раптової популярності ставиться з гумором, мовляв, скільки б відкриттів не зробив, а пізнаваним став завдяки випадковому відео.

Ірина Маркевич, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply