Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

2012-го на Україну чекає кровопролиття?

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

2012-го на Україну чекає кровопролиття?

Наступний рік для українців буде важливим, зокрема для жителів столиці. «2012 року покращиться добробут киян. Кризи не буде, з’являться нові робочі місця. Київ збільшиться на 15 км у бік Василькова й Фастова», — стверджує Людмила Жукова, нумеролог і біо­енерґетик. Місто буде розбудовуватися, з’являться нові розв’язки, відкриється багато нових компаній, та й межі столиці розширяться, каже вона.

За словами ворожки Лілії, киянам «доведеться платити більше за «комуналку», але при цьому з квітня люди почнуть більше заробляти й зможуть дозволити собі те, чого не могли раніше, жити стане легше». Астролог Влад Росс теж пророкує економічний підйом: «У другій половині року на місто чекають великі інвестиції, почнуться нові будівництва».

Утім, незважаючи на гарні перспективи, провісники долі стверджують: спокою не буде — нас очікують мітинґи, акції протесту. «Починаючи з літа в людей накопичиться велика злість — аж до кровопролиття. Але до війни не дійде», — каже ворожка Лілія. За словами ж пані Жукової, хвилювання будуть пов’язані з політичною ситуацією в місті.

Влад Росс додає: голосування жителів Києва на виборах мера здивує всіх, як свого часу всі були шоковані перемогою Леоніда Черновецького. «Сам пан Черновецький стане депутатом в одній з опозиційних партій, а пан Попов, можливо, і буде при владі, але не мером», — переконаний пан Росс. А ось ворожка Лілія каже, що до влади в Києві прийде чоловік віком близько 50 років.

А от Микола Мартиненко, лідер фракції «Наша Україна»—«Народна самооборона», заявляє, що «влада двома руками перекреслює європейське майбутнє України й заганяє нас у радянське минуле», зокрема Віктор Янукович та його команда зробили все для того, щоби Європейський Союз відмовився парафувати Угоду про асоціацію. Проте, запевняє нардеп, цього «не вийде, десятки мільйонів українців не хочуть жити в такій державі, як зараз».

Пан Мартиненко також зазначив, що влада готує «дві ґрандіозні афери: задешево продати землю, а також здачу Росії нашої газотранспортної системи та підземних сховищ». «Нинішня влада все зробила, щоби 2012 року настав кінець світу, принаймні в окремо взятій Україні», — наголосив нардеп. Він зауважив, що в державній скарбниці «немає грошей, але економлять не на чиновниках, а на малозабезпечених громадянах», а «золотовалютні резерви Національного банку України тануть на очах зі швидкістю до 3 млрд USD щомісяця».

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply