Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Звіробій знялася з виборів на користь Кошулинського

Автор:

|

Березень 19, 2021

|

Рубрика:

Звіробій знялася з виборів на користь Кошулинського
Маруся Звіробій

Маруся Звіробій-Біленька, кандидатка від партії «Європейська солідарність» (ЄС) на довиборах до Верховної Ради України (ВРУ), оголосила, що знімає свою кандидатуру у 87-му виборчому окрузі на Прикарпатті на користь Руслана Кошулинського, кандидата від Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода». «87-й округ став своєрідним полем боротьби за Україну, на якому зіштовхнулися олігархи в особі Олександра Шевченка, партнера Коломойського, Василя Вірастюка, висуванця від влади зелених дилетантів, і представники патріотичних сил — Руслан Кошулинський і я», — заявила вона.
За словами волонтерка, протистоянням між собою патріотичні сили можуть відкрити дорогу до ВРУ представникам олігархів. «Я прийняла рішення підтримати представника патріотичних сил Руслана Кошулинського і нагадати всім представникам політичних сил, Україна — понад усе. Це інструкція до виконання, а не просто гасло», — наголосила вона.
У ВО «Свобода» привітали такий крок із боку кандидатки від ЄС. «Це рішення є демонстрацією нашої спільної позиції про початок об’єднавчого процесу проукраїнських патріотичних сил, зокрема, ЄС та «Свободи», перед загрозою проросійського і олігархічного реваншу», — заявили політичній силі.
Як повідомляв «Міст», суд зняв обмеження з Марусі Звіробій.

Катерина Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply