Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Володимир Зеленський підпис Андрія Єрмака не відкликатиме

Автор:

|

Квітень 22, 2020

|

Рубрика:

Володимир Зеленський підпис Андрія Єрмака не відкликатиме
Президент Зеленський

Володимир Зеленський відмовився відкликати підписи Андрія Єрмака керівника Офісу президента України, і Леоніда Кучми, представника України в Тристоронній контактній групі (ТКГ), під протоколом про створення Консультативної ради за участі представників ОРДЛО. Він заявив, що протокол засідання ТКГ у Мінську (Білорусь) 11 березня ц. р. має декларативний характер, не є міжнародним договором із усіма наслідками і жодним чином не легітимізує суб’єктність ОРДЛО.
За словами глави держави, підписання протоколу про створення консультативного органу «є частиною поточної роботи щодо реалізації комплексу заходів». Це була відповідь на петицію, автор якої вимагав відкликання підписів п. Єрмака і п. Кучми. Вона зібрала необхідну кількість голосів для розгляду президентом.
Як писав «Міст», на загаданому засіданні ТКГ погодили створення Консультативної ради в складі політичної підгрупи. Це викликало критику з боку багатьох політиків, у т. ч. з-поміж представників президентської фракції «Слуга народу». Депутати закликали президента не створювати раду, у якій будуть представники ОРДЛО.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply