Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Зе-владу закликали припинити переслідування опозиції

Автор:

|

Січень 23, 2022

|

Рубрика:

Зе-владу закликали припинити переслідування опозиції
Учасники круглого столу

Лідери проєвропейських політичних сил, громадські діячі та представники інтелектуальної еліти закликали український народ об’єднатися заради захисту України, а владу — припинити будь-яке незаконне переслідування опозиції та незалежних ЗМІ.
Про це йдеться у зверненні Національного круглого столу під егідою Київського безпекового форуму «Єдність народу. Захист демократії. Оборона держави», який провели у День Соборності України. «Вимагаємо гарантувати неухильне дотримання демократичних цінностей і свобод нашого народу і припинити будь-яке незаконне переслідування національної опозиції, замахи на свободу слова та вільне волевиявлення, — йдеться у зверненні. — Закликаємо негайно зупинити спроби підриву антикорупційних інституцій і якнайшвидше завершити судову реформу. Закликаємо забезпечити умови для вільного економічного розвитку в Україні та зупинити неприхований наступ на малий, середній і великий бізнес та іноземних інвесторів і гарантувати рівні, прозорі і конкурентні правила для всіх, незалежно від наближеності до влади.
«Закликаємо гарантувати курс на повну енергетичну незалежність від Росії та Білорусі. Закликаємо забезпечити неухильне дотримання законодавства про захист української мови як державної. Закликаємо забезпечити системну боротьбу з російською пропаґандою та аґентурою», — наголосили українські державні та громадські діячі.
У роботі круглого столу, зокрема, взяли участь Петро Порошенко, Арсеній Яценюк, Арсен Аваков, Олександр Турчинов, Дмитро Разумков, Павло Клімкін, Сергій Квіт, Віталій Портников, Олексій Гарань, Рефат Чубаров, Йосип Зісельс, Кіра Рудик, Руслан Рябошапка, Михайло Басараб, Євген Бистрицький та інші.
Як повідомляв «Міст», Порошенко повернувся, Зеленський злякався.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply