Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Затвердили нову військову доктрину

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

Затвердили нову військову доктрину
Засідання РНБОУ

Засідання РНБОУ

На минулому тижні на засіданні ради Національної безпеки й оборони (РНБОУ) була затверджена нова військова доктрина України. Вона визначає Російську Федерацію (РФ) як військового супротивника, а також умови звільнення тимчасово окупованих територій країни. Нова військова доктрина виходить із високої вірогідності великомасштабного застосування проти України військової сили як найголовнішої загрози національній безпеці України у воєнній сфері, підтверджує відмову від політики позаблоковості та декларує поновлення стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію.
Також військова доктрина визначає ознаки виникнення збройного конфлікту всередині України, в т. ч. інспірованого іноземними державами; враховує збільшення ролі інформаційно-психологічних операцій; наголошує на необхідності вдосконалення системи мобілізаційної підготовки та мобілізації й істотного збільшення професійної складової у Збройних силах України й інших військових формуваннях.
Нова доктрина також формулює заходи щодо підготовки держави до оборони, необхідні для відновлення державного суверенітету та територіальної цілісності держави, а також завдання розвитку оборонного та безпечного потенціалу України як необхідної умови відсічі збройної аґресії тощо. Проект нової редакції військової доктрини вже запропонований на підпис Президенту України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply