Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Затримали народних депутатів від «Свободи»

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

Затримали народних депутатів від «Свободи»

У Полтавській області 19 вересня працівники міліції, Державної автоінспекції та Держслужби охорони заблокували два автомобілі з членами Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода», серед яких було двоє народних депутатів. Першу автомашину зупинили близько першої години ночі. Не пояснюючи причин таких дій, правоохоронці намагалися ввірватися всередину автівки, націливши на пасажирів автомати. У салоні авто, зокрема, перебував член політради «Свободи» Руслан Андрейко та член Київського комітету партії Віктор Поштар.

Лише близько четвертої ранку правоохоронці заявили, що мають дозвіл на обшук авто. Також була озвучена причина зупинки: нібито автівку бачили поблизу місця, де в ніч із 18 на 19 вересня було зруйновано пам’ятник Леніну. І саме в цьому «свободівців» звинуватив Сергій Гордієнко, народний депутат від Комуністичної партії України (КПУ), виступаючи на засіданні Верховної Ради (ВРУ). За його словами, КПУ не братиме участі в роботі парламенту, доки винних не покарають.
Через кілька годин після затримання на місце інциденту прибула друга автомашина з народними депутатами від ВО «Свобода» Андрієм Міщенком і Ігорем Мірошниченком. Цей автомобіль також було заблоковано, через що депутати не змогли вчасно потрапити до парламенту.
Як інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ (МВС), повідомлення про руйнування пам’ятника надійшло від 37-річного місцевого мешканця. Оперативно зреагувавши, правоохоронці затримали автомобіль із підозрюваними. Наразі слідчо-оперативна група продовжує роботу, інформацію про інцидент внесено до реєстру досудових розслідувань. На думку представників МВС, дії підозрюваних передбачають обмеження волі до п’яти років або позбавлення волі до чотирьох років. Зазначимо, що зруйнований пам’ятник у Хорольському районі Полтавської області не є пам’яткою історії та культури.
В одного із затриманих членів ВО «Свобода», яких підозрюють у причетності до знищення пам’ятника Володимирові Леніну на Полтавщині, стався серцевий напад. Про це розповів Олександр Гронець, представник партії: «У Віктора Поштаря був серцевий напад, він знепритомнів. Повезли в лікарню. Є інформація, що буде ухвала суду про домашній арешт для хлопців. Чекаємо та тримаємо кулаки». Він також уточнив, що «свободівців» відвезли в районний відділок до міста Хорола. Своєю чергою, народний депутат Андрій Іллєнко повідомив, що п. Поштар є його помічником. «Я та Юрко Михальчишин кидаємо засідання ВРУ й летимо туди», — додав він.
Нагадаємо, що Ігор Мірошниченко був причетний до демонтажу пам’ятника Леніну в місті Охтирці Сумської області, після чого потрапив до міліції. Пізніше КПУ встановила там новий пам’ятник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply