Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Засудили націоналістів

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

Засудили націоналістів

Чотирьох активістів націоналістичної організації «Тризуб імені Степана Бандери», які закидали яйцями українських естрадних виконавців Потапа та Настю Каменських за виконання російськомовних пісень на концерті в Тернополі, покарали обмеженням волі до двох років із річним випробувальним терміном.

Як повідомив Василь Лабайчук, голова обласної організації «Тризуб», відповідне рішення ухвалив Тернопільський міськрайонний суд 30 серпня. «Усім чотирьом затриманим присудили два роки обмеження волі умовно. Також передбачено стягнути з усіх хлопців ще 700 грн як оплату за проведення експертизи яєць і мобільних телефонів наших активістів», — розповів п. Лабайчук. За його словами, про компенсацію матеріальних збитків за нібито пошкоджену яйцем світлову апаратуру, про що заявляли організатори концерту, у рішенні суду нічого не сказано.
Василь Лабайчук зазначив, що, загалом, участь у акції протесту узяли 20 активістів «Тризуба». Відразу після концерту правоохоронці затримали шістьох. Двоє з них були з Івано-Франківської області. До суду передали справу лише щодо чотирьох, які живуть у Тернопільській області. Зараз підсудні радяться з юристами, чи варто оскаржувати цей вирок суду.
Нагадаємо, 6 квітня ц. р. у Тернополі співаків Потапа та Настю Каменських закидали на концерті яйцями. Як пояснили в організації «Тризуб імені С. Бандери», так члени організації висловили свій протест проти «вульгарних і антикультурних пісень» цих виконавців, а також проти того, що українські виконавці співають російською мовою. Правоохоронці затримали тоді шістьох активістів «Тризуба». Було відкрите кримінальне провадження за статтею хуліганство Кримінального кодексу України. 9 квітня ц. р. тризубівці пікетували управління міліції, протестуючи проти затримання членів організації. У травні ц. р. на вулицях Тернополя з’явилися листівки із зображенням слідчого міліції, який розслідував справу. У них цього слідчого називали «хрунем режиму Януковича».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply