Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Заступник генсека НАТО: Росія боїться успішного проведення реформ в Україні

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

Заступник генсека НАТО: Росія боїться успішного проведення реформ в Україні

main

У цей понеділок в Брюсселі відбулась зустріч між головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом та заступником генерального секретаря НАТО Олександром Вершбоу. Під час цієї зустрічі обговорювались реформи в Україні та перспективи поглиблення двостороннього співробітництва.

“Сьогодні Україна зіштовхнулась із двома масштабними викликами – зовнішньою загрозою та складною внутрішньою ситуацією. Втім, не зважаючи на такі несприятливі обставини, Верховна Рада демонструє свою здатність до прийняття рішень”, – повідомив Гройсман.

Окрім цього, голова Верховної Ради України проінформував про хід ключових реформ в Україні, зокрема про реформи, направлені на боротьбу із корупцією, “для яких вже створено весь необхідний інструментарій”. Також було згадано рішення щодо децентралізації влади та судову реформу.

Гройсман відзначив, що вже до літа ВР України може завершити внесення змін до частини Конституції України, що стосується правосуддя.

“Важливо, щоб Україна продовжувала реформи”, – заявив політик та підкреслив, що швидкість здійснення реформ в країні необхідно підвищити.

Спікер українського парламенту також наголосив на гострій необхідності зміцнення інституційної спроможності державних органів в Україні, адже це сприятиме побудові більш дієвої структури та підходів в управлінні.

Володимир Гройсман повідомив, що в Україні триває пошук ефективних шляхів виведення країни з кризи, та зазначив, що між усіма учасниками політичного процесу зараз триває активний діалог.

Голова українського парламенту також зазначив, що Україна прагне притримуватися Мінських домовленостей і наголосив на важливості їх виконання усіма сторонами.

У свою чергу, заступник генсека НАТО відзначив, що Російська Федерація “найбільше боїться успішної реформованої України”. Також під час зустрічі Вершбоу висловив подяку ВРУ за ратифікацію Угоди про статус представництва НАТО в Україні.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply