Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Заборона збирати людей через референдум за МС

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

Заборона збирати людей через референдум за МС

Окружний адміністративний суд Києва заборонив Комуністичній партії України (КПУ) організовувати та проводити збори громадян щодо проведення всеукраїнського референдуму з народної ініціативи стосовно вступу (приєднання) України до Митного Союзу (МС). Відповідну ухвалу про забезпечення адміністративного позову Європейської партії до КПУ 2 вересня було оголошено на засіданні Окружного адмінсуду.

Іншою ухвалою суд відкрив провадження в згаданій справі та призначив попереднє судове засідання на 13 вересня. Ухвалою суду також заборонено Центральній виборчій комісії скеровувати свого представника на збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму з народної ініціативи стосовно вступу (приєднання) України до МС, запланованих на 8 вересня.
Нагадаємо, 16 серпня ц. р. до Центральної виборчої комісії надійшло повідомлення КПУ про проведення зборів громадян стосовно проведення всеукраїнського референдуму з народної ініціативи щодо вступу України до МС. 21 серпня Петро Симоненко, лідер комуністів, поінформував, що на початку вересня КПУ розпочне збір підписів за проведення всеукраїнського референдуму, на який запропонує винести питання про вступ до МС. А 30 серпня президент Янукович заявив, що питання вступу України до Європейського Союзу або МС вирішуватиметься на референдумі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply