Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Заборона нацистської й комуністичної символіки

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Заборона нацистської  й комуністичної символіки

Депутати Львівської міської ради 26 квітня заборонили використовувати символіку СРСР, комуністичну та нацистську символіку на території міста Львова. «За» проголосували 74 депутати. У постанові зазначено, що йдеться про символіку «неіснуючої держави СРСР», комуністичну й нацистську символіку, яку не можна використовувати на масових заходах і вивішувати в установах.

Автор постанови депутат Юрій Михальчишин зауважив: «Ми повинні ухвалити вольове рішення й задекларувати європейські погляди». Також він повідомив, що торік депутати вже приймали аналогічне визначення, але його було опротестовано прокуратурою. Прокуратура має намір опротестувати й цьогорічне рішення.

Як писав «Міст», навесні 2011 року міські депутати прийняли постанову, якою заборонили використовувати під час святкування Дня Перемоги не тільки радянську, а й нацистську символіку. У документі вказувалося, що у Львові заборонено використовувати символіку СРСР, нацистську й комуністичну символіку. Тоді ж Луцька міська рада заборонила використання радянської символіки та прапорів на держустановах міста. Також Конституційний Суд України оприлюднив 17 червня 2011 р. рішення, згідно з яким використання Прапора Перемоги під час офіційних заходів разом із Державним Прапором України суперечить положенням Конституції.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply