Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Заарештовують майно Фірташа

Автор:

|

Липень 02, 2015

|

Рубрика:

Заарештовують майно Фірташа

Дмитро Фірташ

Міністерство внутрішніх справ (МВС) заарештувало 86 об’єктів, що належать групі компаній Ostchem бізнесмена Дмитра Фірташа. Про це поінформував Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України. «У межах розслідування розкрадання у держави суми 5,742 млрд грн МВС заарештувало близько півмільярда кубів газу в забезпечення. Потім — 46 об’єктів нерухомості та власності фірташівської компанії», — написав міністр у Facebook.
За його словами, процес триває і наразі заарештовано 86 об’єктів. «Ще 35 об’єктів перебуває у роботі, у тому числі 133 земельні ділянки компаній Фірташа та Льовочкіна, — зазначив п. Аваков. – Ми повністю забезпечимо інтереси України таким чином і заберемо та реалізуємо це майно, якщо Фірташ і Ко не заплатять країні забрані незаконно гроші і не будуть відповідно покарані».
Крім того, Арсен Аваков повідомив, що МВС порушило справу проти Фірташа через змову з колишнім керівництвом «Нафтогазу України» щодо 11 млрд куб. м газу «РосУкрЕнерґо». Він нагадав, що наприкінці 2010 року Стокгольмський арбітраж зобов’язав Національну акціонерну компанію (НАК) «Нафтогаз» повернути «РосУкрЕнерґо» 11 млрд куб. м експропрійованого газу.
«Це антиукраїнське рішення Стокгольмського суду стало можливе тільки тому, що керівництво НАК, ймовірно, за вказівкою вищої влади країни, увійшло в змову з Фірташем і Ко. Тоді посадові особи НАК різко і несподівано змінили позицію у суді та програли», — нагадав міністр. За його словами, слідче управління МВС отримало нові свідчення у цій справі та передало її для процесуального керівництва в Генеральну прокуратуру.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply