Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

За розстріл українських громадян відповідають Янукович і Захарченко

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

За розстріл українських громадян відповідають Янукович і Захарченко

Каральні органи перейшли межу. Убивство мирних пікетувальників — це наслідок безкарності виконавців злочинів і ескалації терору. Про це йдеться в спільній заяві Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та партії УДАР.
«Чотири вогнепальні поранення в голову й шию в одного з убитих — це не самооборона, а зумисний розстріл мирних громадян. Безпосередню відповідальність за цей акт терору диктатури проти громадян несе особисто міністр внутрішніх справ, кривавий убивця Захарченко.
Лише негайне виведення з Києва спецпідрозділів Міністерства внутрішніх справ і внутрішніх військ, відставка міністра Захарченка, на руках яких — кров українських громадян, і бригад кримінальників-«тітушок», котрі тероризують мешканців міста, можуть зупинити переростання конфлікту в смертоносну фазу.
Усе, що буде відбуватися нині в країні, життя й безпека кожного громадянина, а також смерть протестувальників — це особиста відповідальність Віктора Януковича, котрий протягом двох місяців ігнорував справедливі вимоги мирного протесту та своїми зусиллями переводить його в гарячу фазу. Лише безумовне та негайне виконання усіх вимог народу є гарантією повернення ситуації в країні в мирне русло», — ідеться в заяві.
Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply