Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

За літо «Свобода» вишколила сотні «бойовиків»

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

За літо «Свобода» вишколила сотні «бойовиків»

Упродовж літніх місяців місцеві осередки Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода» провели близько 30 таборів різних рівнів — від археологічних до спортивно-вишкільних. Як повідомила прес-служба організації, участь у вишкільних таборах узяло кілька сотень молодих націоналістів з усіх областей України. «Сокіл» цьогоріч вийшов на загальнодержавний рівень», — зазначають у партії.

«Суть сокільських таборів кардинально відрізняється від звичних для сучасного українця «туристичних» походів із притаманним їм споживанням великої кількости алкоголю. Мета таборів «Соколу» полягає в тому, аби виховати з пересічного українця, свідомість якого постраждала від окупації українського інформаційного простору, морально та фізично здорову людину, аби виховати націоналіста», — наголошують у організації.
При цьому велику увагу на таборуваннях приділяють усебічному фізичному розвитку молоді. «Особливий акцент робиться на таких дисциплінах, як різні види бойових мистецтв, спортивна стрільба, альпінізм, впоряд. Учасники таборів отримують навички з надання першої медичної допомоги, з орієнтування, елементів виживання в гірських умовах. Усю теоретичну інформацію таборувальники згодом закріплюють практикою», — інформують у ВО «Свобода».
Також націоналісти «приділяють увагу розумовому та духовному розвиткові молоді». «У таборах регулярно відбувалися лекції з нетабачниківської історії України, зокрема на тему національно-визвольних змагань ХХ ст., ідеології українського націоналізму, етнології та співів. На довготривалих таборах щонеділі та в релігійні свята свободівці організовували відвідини церкви», — розповіли організатори таборів. У партії наголошують, що й надалі проводитимуть «усе більше таких заходів, аби молоде покоління українців зростало в національно-патріотичному дусі».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply