Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Юрій Луценко назвав основні претензії Єврокомісії до України

Автор:

|

Березень 04, 2016

|

Рубрика:

Юрій Луценко назвав основні претензії Єврокомісії до України

main

За результатами закритих зустрічей з керівництвом Європарламенту, ЄС і Єврокомісією, стали відомі основні претензії Єврокомісії до України, через які нам не можуть відкрити безвізовий режим. Про це розповів нардеп Юрій Луценко.

«По-перше, Європа перебуває в шоці від міграційної кризи. Більше мільйона сирійських біженців прибуло до Європи. У такій ситуації говорити з європейськими виборцями про можливість безвізового режиму для ще однієї воюючої країни, в якій проживає до 1,5 млн переміщених осіб, складно. Наш контраргумент був таким: в України вже є спрощений безвізовий режим з Польщею, і при цьому ні один українець ще не скористався цим, щоб втекти в ЄС. Біженці з України в ЄС до війни становили 1%, так само залишилося і зараз. Не бійтеся, нам потрібен безвізовий режим для культурного прориву, а не для масової втечі.

По-друге, Голландія є членом ЄС. Відповідно до її законів був оголошений референдум щодо підтримки України. Без його проведення ми не можемо прийняти жодного рішення. Ми повинні з повагою ставитися до чужих правил. Голландці, в пам’ять про яких ми складали квіти біля посольства, проливали таку ж кров, як наші бійці. Це проблема, яку не можна проігнорувати жодними рішеннями українського парламенту. До початку квітня процес рішення по Україні повинен бути зупинений.

Проблема третя – це російська пропаганда. Навіть керівники фракцій ЄП говорили прямо, що вони втомилися від санкцій, адже їхній бізнес вимагає збуту на російські ринки. Чому вони повинні допомагати країні, яка не перебуває у ЄС? Це – відображення успіху Путінської пропаганди.

Четверта позиція. Я повинен визнати, що європейці мають рацію. У нас не зруйнований інститут олігархів і ми не можемо впоратися з внутрішніми проблемами, наприклад, з корупцією. Неможливо вести переговори з країною, яка перебуває в глибокій політичній кризі.

І останнє – у нас є недолік в одному законі. Це проблема нашої фракції, адже поправку, на жаль, вносив наш депутат. Ми неправильно виробили цю поправку, я визнаю це», – сказав Луценко.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply