Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Янукович доводить суду свою «легітимність»

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

Янукович доводить суду свою «легітимність»

Віктор Янукович удає, що він — із іншої планети

Четвертий президент України, котрий утік із країни під час зимових акцій протесту, подав до Суду Європейського Союзу (ЄС) у Люксембурзі позов, що був оприлюднений 4 серпня ц. р. в Офіційному журналі ЄС. У позовній заяві Янукович висловлює протест проти того, що в рішенні про санкції його названо «екс-президентом», оскільки він вважає себе «легітимним» і «демократично обраним» президентом України (позов датовано 15 травня), а перехідний уряд — «незаконним».

Позивач стверджує, що, запровадивши санкції проти нього, ЄС «намагався догодити» перехідному уряду, щоби той погодився на тісніші відносини з ЄС. Повністю ідентичні позови про скасування санкцій проти них до Суду ЄС подало й обоє сини Януковича — Віктор і Олександр.
До слова, випадок Януковича не є унікальним. В українській історії вже зафіксовано факти втечі чиновників із найвищої посади в державі. Так, 1659-го самоусунувся й утік у Польщу гетьман Іван Виговський. А 1918 року так само вчинив і втік у Німеччину гетьман Павло Скоропадський.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply