Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Янукович ще живий

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

Янукович ще живий

За інформацією газети «Московський комсомолець», Януковича у важкому стані було доправлено до одного з медичних закладів Москви. Екс-президента України начебто шпиталізовано з підозрою на інфаркт. Стан його здоров’я оцінюється як важкий. Офіційного підтвердження цієї інформації, однак, не надходило.
А Михайло Лебідь, активіст Євромайдану, на своїй сторінці у Facebook, написав, що Янукович помер у ростовській лікарні. «Щойно про це по телефону мені сказав друг з Ростовського кардіоцентру. Яника привезли туди близько 11-ї вечора 3 березня зі серцевим нападом, а через годину він помер», — написав активіст. Пізніше ростовські лікарі спростували цю інформацію. Натомість, Андрій Шевченко, народний депутат України з фракції «Батьківщина», повідомив, що Януковича бачили в одному з ресторанів Ростова-на-Дону.
Водночас, молодший син Віктора Януковича — теж Віктор — написав у Facebook, що з його батьком усе гаразд. Інформаціюї про серцевий напад і шпиталізацію поваленого президента він не підтвердив. «Подібні чутки циркулюють увесь тиждень», — зазначив Янукович-молодший. А президент Росії на прес-конференції 3 березня поінформував, що Янукович іще підхопить нежить на похоронах тих, хто поширює ці чутки. Володимир Путін також сказав, що бачив Януковича за два дні до прес-конференції.
Тим часом, в Інтернеті було розповсюджено запис розмови українського олігарха Ігоря Коломойського, котрий зараз обійняв посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, із колишнім олігархом п. Купченком, якого називають «банкіром» Януковича. Сергій Курченко, не знаючи, що розмова записується, підтвердив, що й він, і вся «сім’я» Януковича перебувають у Москві. Аби спростувати всі чутки, Янукович 11 березня знову дав прес-конференцію у Ростові-на-Дону, на якій пообіцяв повернутися до Києва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply