Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Володимир Зеленський зізнався в брехні

Автор:

|

Липень 01, 2021

|

Рубрика:

Володимир Зеленський зізнався в брехні
Володимир Зеленський

Володимир Зеленський підтвердив, що спецоперацію зі затримання бойовиків приватної військової компанії (ПВК) «Ваґнер» в Україні справді готували, але не українською владою. Президент зізнався, що особисто передав Олександрові Лукашенку інформацію щодо «ваґнерівців». Про це він сказав в інтерв’ю у програмі «VIP з Наталею Мосейчук» в ефірі телеканалу «1+1».
Президент розповів, що особисто зателефонував нелегітимному президентові Білорусі
Олександру Лукашенку й заявив про готовність передати всю інформацію щодо «ваґнерівців». А той нібито пообіцяв йому допомогти. «Він мені сказав
по телефону: «Я розумію, дорогий мій Володимире Олександровичу, ти ж знаєш, як я до тебе ставлюся, як Білорусь любить Україну. Я тебе не підведу, все буде нормально. Ти ж знаєш, зараз у мене тут не все спокійно, я розберусь». Я був упевнений, що він передасть нам цих убивць. Але потім відбулось те, що відбулось», — розказав п. Зеленський та уточнив, що це була його остання розмова з Лукашенком.
Пізніше Михайло Подоляк, радник голови Офісу президента України (ОПУ) у коментарі BBC News Україна запевняв, що Володимир Зеленський насправді розмовляв із Олександром Лукашенком про «ваґнерівців» уже після їхнього затримання в Білорусі. Тобто, ця розмова відбулася вже після фактичного зриву спецоперації.
За словами президента, він радий, що операція так і не відбулася, бо вважає, що на Україну могли чекати такі ж наслідки, що й на Білорусь після перехоплення борту Ryanair у Мінську. «Ми з вами бачили, що відбулось у Білорусі, як посадили літак, чим усе це закінчилось. Чим закінчуються такі випадки, такі спецоперації тієї чи іншої країни, до якої ізоляції така операція призводить. Тож це точно не була наша операція», — наголосив президент Зеленський.
Він додав, що ідея спецоперації щодо «ваґнерівців» була «інших країн, точно не України, і те, що Україну максимально затягували в це питання, — правда». «І те, що цього не відбулось — іще раз проводячи паралелі з тим, що відбулось у Білорусі — слава Богу, що ми проявили суб’єктність у цьому важливому питанні», — констатував п. Зеленський.
Раніше «Міст» розповідав, чи струсоне «Ваґнергейт» Україну?

Юрій Братюк, Zaxid.net

Коментар експерта
Борислав Береза, колишній народний депутат України:
— Якщо Банкова (вулиця, на якій розташований ОПУ.— Ред.) і її люди весь час казали, що операції щодо «ваґнерівців» не було, а президент у своєму інтерв’ю визнає, що операція була, то це говорить, що вони цинічно брехали всім українцям. Отже, вони брешуть і з інших питань. Якщо президент говорить, що він розуміє, саме не знає, а розуміє, що ідея операції — це був проєкт інших країн, і він радий, що Україна злила цю операцію, то цим він показує свій феєричний ідіотизм. Бо якщо він говорить про наших західних партнерів, то в підсумку зливом цієї операції він показав себе як той, кому не можна довіряти. Якщо він каже про росіян, то це означає, що Кремль впливає на нього і наші спецслужби, а це вже зрада. Це зрада державних інтересів. В обох випадках це факап. Якщо президент порівнює ситуацію з «ваґнерівцями» і Протасевичем, то це свідчить про те, що й за два роки він не зміг розібратися в міжнародній політиці, у нього радники ідіоти, а він все так само критично некомпетентний і не розуміє відмінність примусової посадки від аварійної, або в чому різниця між російськими військовими найманцями і визнаним на заході опозиціонером. Якщо президент не усвідомлює важливість питання і тупо не пам’ятає, передавав посол України інформацію Лукашенку щодо «ваґнерівців» чи не передавав, то що ще він не пам’ятає? Може, свої обіцянки? Може, не пам’ятає, хто і скільки грошей у конверті отримує в його фракції? Може, не пам’ятає, що обіцяв піти з посади після першого ж порушення
закону України, а сам уже порушив навіть Конституцію, але у відставку не подає. Це все показує низьку кваліфікацію і обмежені розумові здібності Зеленського. Якщо президент України після спілкування з Лукашенком був упевнений, що той передасть «ваґнерівців» Україні, то в цьому випадку він або наївний дурник, або лицемірний негідник, або абсолютний кретин, який до цього побачив бажання миру в очах Путіна. Усе це свідчить про одне. Сьогодні біля керма держави стоїть некомпетентний ідіот із комплексом нарциса в оточенні злодіїв і підлабузників. І це зрозуміло більшості громадян. Про те, що це вже зрозуміло більшості, свідчать рейтинґ недовіри президенту і відсоток людей, які вважають, що Україна рухається не в тому напрямку. Але мене щиро бентежить інше. У другому турі президентських виборів 60 % наших співгромадян готові знову проголосувати за некомпетентного ідіота зі зграєю корупціонерів та казнокрадів і не хочуть навіть розглядати кандидатів, крім тих, яких їм підсовують опитування і телеканали. А це вже діагноз.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply