Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Влада взялася й за Ющенка

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Влада взялася  й за Ющенка

Вищий адміністративний суд України за позовом Петра Симоненка, голови Комуністичної партії України, наказав нижчим судам перевірити причетність поперед­нього президента держави Віктора Ющенка до «Укргаз-Енерґо», яка є дочірньою компанією RosUkrEnergo, а його брата — Петра Ющенка — до створення «Петрогазу».

Нагадаємо, що першим 2008 року позов подав Петро Ющенко, якого обурила заява п. Симоненка про те, що вони з братом, на той час президентом, Віктором Ющенком відмивають брудні гроші через структури скандально відомої компанії RosUkrEnergo. «Ющенко та члени його сім’ї, у цьому випадку мова йде про його брата Петра, мають безпосередній стосунок до компанії «Укргаз-Енерґо», котра була створена як дочірнє підприємство RosUkrEnergo й діє на внутрішньому ринку України», — заявив тоді Петро Симоненко.

Спочатку Печерський і Апеляційний суди Києва визнали заяву лідера комуністів наклепом і зобов’язали його зробити спростування. Проте той вирішив не поступатися й оскаржив рішення у Вищому адміністративному суді. Недавно ця вища судова інстанція постановила: попередні судові рішення скасувати, а справу Ющенка—Симоненка — відправити на новий розгляд.

Також своїм рішенням Вищий адмінсуд поставив під сумнів юридичну грамотність суддів Печерського й Апеляційного судів Києва, оскільки вони порушили процесуальне законодавство при розгляді позову Петра Ющенка. Крім того, суди не перевірили фактів, викладених лідером комуністів. А саме: судді повинні були з’ясувати, чи мав Віктор Ющенко стосунок до створення «Укргаз-Енерґо», а Петро Ющенко — до компанії «Петрогаз».

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply