Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Вірастюка таки визнали депутатом Верховної Ради

Автор:

|

Травень 21, 2021

|

Рубрика:

Вірастюка таки визнали депутатом Верховної Ради
Василь Вірастюк

Центральна виборча комісія (ЦВК) усе ж визнала Василя Вірастюка, обраним на проміжних виборах 28 березня ц. р. депутатом Верховної Ради України від округу № 87. При підрахунку результатів виборів ЦВК не врахувала голоси 3 189 виборців на шести виборчих дільницях, де голосування визнали недійсним. «Враховуючи рішення судів і позицію Великої палати Верховного суду, комісія визнала голосування на шести дільницях недійсним і встановила результати без їхнього врахування», — офіційно повідомили в ЦВК.
Як повідомила громадська мережа «ОПОРА», мова йде про дільниці, де під час перерахунку бюлетенів виявили менше голосів за Олександра Шевченка, головного конкурента Вірастюка на цих виборах.
У результаті лідером залишився Вірастюк. За нього віддали свої голоси 14 811 людей, за ставленика олігарха Ігоря Коломойського Олександра Шевченка — 13 942, а кандидата від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Руслана Кошулинського — 13 463. Олександр Шевченко заявив, що вважає рішення ЦВК незаконним і оскаржить його в судах.
Як повідомляв «Міст», раніше суд скасував результати виборів на Прикарпатті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply