Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Віктор Шокін вийшов на роботу, а про відставку — анічичирк

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Віктор Шокін вийшов на роботу, а про відставку — анічичирк
Віктор Шокін, генеральний прокурор України

Віктор Шокін, генеральний прокурор України

Віктор Шокін, генеральний прокурор України, 16 березня ц. р. вийшов на роботу, наче й не було його заяви про відставку. Це підтвердив прокурор Владислав Куценко. «Віктор Шокін вийшов після відпустки на роботу та приступив до виконання своїх обов’язків. Він проводить наради, дає вказівки, адже питань накопичилося багато й їх треба вирішувати. Перебуває він у доброму гуморі. Прокуратура — орган серйозний, треба працювати», — повідомив він. Як писав «Міст», раніше у Генеральній прокуратурі України (ГПУ) повідомляли, що п. Шокін перебуває в черговій оплачуваній відпустці.
За словами Володимира Гройсмана, голови Верховної Ради України (ВРУ), питання щодо відставки генпрокурора може бути винесене на голосування парламенту ще цього тижня. Парламентський комітет із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності вже рекомендував ухвалити проект постанови про надання згоди на звільнення Президентом України Віктора Шокіна з посади генерального прокурора. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комітету.
На засіданні комітету проект постанови щодо звільнення п. Шокіна подав Степан Кубів, представник Президента у ВРУ. Під час обговорення члени комітету відзначили низькі рейтинґи довіри до генпрокурора Шокіна, а також те, що він відвідував засідання комітету лише раз. Водночас кілька депутатів висловилися і на підтримку п. Шокіна. А декотрі депутати висловилися за необхідність все ж заслухати звіт генпрокурора за засіданні комітету.
А тим часом ГПУ має намір розпочати розслідування розкрадання виділених США й європейськими партнерами коштів на реформування відомства. Про це також повідомив п. Куценко. За його словами, у ГПУ надійшли звернення від депутатів ВРУ щодо цього питання.
Крім цього, близько 50 народних депутатів України звернулися у сенат США. «У нас є достатньо питань: де ж поділися кошти, які виділялися на реформування, але на наші рахунки не надійшли?», — повідомив прокурор. Він зазначив, що в одному випадку мова йде про 200 тис. USD, в іншому — про 2 млн USD. «Будуть допитані працівники прокуратури та наші високопоставлені співробітники, котрі відповідали за реформи», — додав правник.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply