Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Відбулися довибори у Верховну Раду України

Автор:

|

Березень 29, 2021

|

Рубрика:

Відбулися довибори у Верховну Раду України
Руслан Кошулинський ще може виграти

У двох виборчих округах України — на Донеччині та Прикарпатті — відбулися довибори в український парламент. Адже від мандатів відмовилися ті, хто стали міськими головами — Покровська та Надвірної відповідно.
Серед 19 претендентів на Донеччині були, зокрема, дитяча лікарка Юлія Кузьменко, котра не змогла агітувати особисто, бо перебуває під домашнім арештом у справі Шеремета, та кандидат від «Партії Шарія», яку Міністерство юстиції України хоче заборонити. За даними екзитполу, з великою перевагою там перемагає Андрій Аксьонов, мер Добропілля та висуванець партії «Порядок». Він набирає 65 % голосів. Раніше цього політика звинувачували в причетності до референдуму про відокремлення Донбасу, незаконних відвідинах окупованого Криму й отриманні російського паспорта. Та він усе заперечує.
А от на Прикарпатті, де вибори відбуваються в «червоній зоні» карантину, претендентів на мандат було 14, але головних — лише троє. За даними екзит-полу, там лідирує Олександр Шевченко, висуванець партії «За майбутнє» та олігарха Ігоря Коломойського. Він набирає 32,4 % виборців. Однак «свободівець» Руслан Кошулинський відстає від лідера на менше, ніж на 1 %. Своєю чергою, Василь Вірастюк, кандидат від «Слуги народу», наразі поступається Олександру Шевченку трьома відсотками. Офіційні результати по обох округах мають оголосити до 12 квітня ц. р.
Як повідомляв «Міст», Маруся Звіробій знялася з виборів на користь Руслана Кошулинського.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply