Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Верховна Рада дочасно забрала мандати в депутатів

Автор:

|

Листопад 26, 2022

|

Рубрика:

Верховна Рада дочасно забрала мандати в депутатів
Вадим Рабинович

Верховна Рада України (ВРУ) ухвалила постанови про припинення депутатських повноважень народних депутатів Ігоря Васильковського (СН) і Вадима Рабиновича (ОПЗЖ). Про те, що Васильковський і Рабинович можуть втратити мандати, стало відомо ще 28 жовтня. Причиною позбавлення мандатів вказане припинення громадянства України.
Цікаво, що ще у липні ц. р. Сергій Власенко, народний депутат від фракції «Батьківщина», оприлюднив копію начебто указу президента про припинення українського громадянства десяти осіб, серед яких були Ігор Коломойський, Геннадій Корбан, Вадим Рабинович та Ігор Васильковський. Проте на сайті президента України офіційно документ не був опублікований.
До слова, залишки «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) і досі засідають у ВРУ. Коли черга Ковальова, Волошина, Деркача, Медведчука?» — обурилася Ірина Геращенко, співголова фракції «Європейська солідарність». Вона вимагає прийняти закон про позбавлення мандатів депутатів всіх заборонених партій. «Відповідний законопроєкт нами зареєстровано», — нагадала політикиня.
Як повідомляв «Міст», кількох впливових політиків позбавлять громадянства.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply