Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

ВАКС заочно заарештував депутата Деркача

Автор:

|

Листопад 30, 2022

|

Рубрика:

ВАКС заочно заарештував депутата Деркача
Андрій Деркач

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалив рішення про заочний арешт народного депутата ІІІ-ІХ скликань Андрія Деркача. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП). Його обґрунтовано підозрюють у державній зраді та незаконному збагаченні. «Суддя підтримав позицію прокурора САП і прийняв рішення задовольнити клопотання детектива Національного антикорупційного бюро, узгоджене генеральним прокурором, у повному обсязі. За рішенням суду зазначеному депутату, оголошеному в державний і міжнародний розшук, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою», — йдеться у повідомленні.
Після затримання цього депутата та його перевезення до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання щодо застосування цього запобіжного заходу або заміни його на м’якший.
У САП не вказують ім’я підозрюваного, але відомство вказує 567 тис. USD, отриманих ним від спецслужби РФ. Раніше цю суму називали в справі Андрія Деркача. У середині вересня ц. р. йому повідомили про підозру. Оскільки чоловік ховається від слідства, про підозру йому повідомили заочно, після чого оголосили у розшук.
Як повідомляв «Міст», СБУ викрила аґентурну мережу під орудою народного депутата.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply