Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У президента-втікача Януковича конфіскували все майно

Автор:

|

Січень 03, 2023

|

Рубрика:

У президента-втікача Януковича конфіскували все майно
Янукович показує, скільки у нього відібрали

Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) стягнув у дохід держави рухоме, нерухоме майно та кошти президента-втікача Януковича, задовольнивши таким чином позов Міністерства юстиції. У дохід держави стягнули рухоме, нерухоме майно та кошти, а саме: Центр відпочинку та здоров’я та житловий будинок площею 825,8 кв. м, що розташований у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, кілька машиномісць у підземному паркінгу, квартиру, будинок, корабель марки «Бриг», 100 % частки у статутному капіталі підприємства «Танталіт», а також у підприємстві «Дом лєсніка», грошові кошти у сумі 31 047 676,73 грн і 84 964,60 USD.
У ВАКС додали, що у експрезидента конфіскували 537 історико-культурних і матеріальних цінностей, творів мистецтва (картини, антикварні меблі тощо). Їхня оціночна вартість складає понад 18 млн 778 тис. EUR.
Рішення ухвалили судді Віталій Крикливий, Віктор Ногачевський і Віктор Маслов. Більшість активів вдалося конфіскувати завдяки якісній роботі детективів Національного антикорупційного бюро України в рамках карного провадження щодо Межигір’я.
Як повідомляв «Міст», держзраду експрезидента розслідували.

Олена Качуровська, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online