Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Українську політику формуватимуть дві-три партії

Автор:

|

Вересень 29, 2022

|

Рубрика:

Українську політику формуватимуть дві-три партії

Після війни з Росією українська політична система зміниться й оновиться, її формуватимуть кілька ключових ідеологічних партій, які не орієнтуватимуться на конкретного лідера. Так вважає Михайло Подоляк, радник голови Офісу президента України. «Будуть нові лідери, будуть нові політичні партії. Набагато менше буде проросійськості, тобто спекулювати, як «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) чи Партія реґіонів до цього, на якихось конкретно проросійських лозунгах уже ніхто не буде», — прогнозує він.
Щоправда, за словами чиновника, станеться це не відразу після закінчення війни, а дещо пізніше. «Відразу після війни буде спроба реваншувати стару політичну систему, де всі знайомі нам обличчя. Вони вже хочуть довести, що приймають активну участь у війні, роблять якісь правильні кроки. Це буде останнє дихання тієї старої політичної системи. А після цього прийде вже нова когорта і будуть інші партії», — зазначив він.
На думку п. Подоляка, нові українські партії вже не будуть орієнтуватися на конкретного лідера, а відстоюватимуть певну ідеологію. «Мені видається, що у нас з’являться дві-три ключові партії, ідеологічні, які будуть стабільно тримати 15-20 %», — припустив він.

Ігор Бережанський, ТСН

Гоп-ля

Андрій Задорожний

Андрій Задорожний, народний депутат України від партії Володимира Зеленського СН, приїхав у звільнений від рашистів Тростянець із символікою інтервентів на грудях. Виявилося, що він не знав, що місто вже звільнене з-під окупації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply