Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Україна має спецслужбу з політичних убивств

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Україна має спецслужбу  з політичних убивств

Андрій Підкуймуха

В Українській державі є дуже потужна, добре законспірована й непогано оснащена нелеґітимна спецслужба, яка займається політичними вбивствами, заявив екс-майор держохорони Микола Мельниченко (на фото), що нині перебуває в США, але днями має намір приїхати в одну з європейських країн.

На запитання, як йому вдалося відірватися від переслідування, адже назирці за ним ішла Служба безпеки України, яка розклеїла по всій Одесі листівки-орієнтування на пана Мельниченка із зазначенням автомобілів і паспортів, якими він може скористатися під час перетину кордону, опальний майор відповів: «Утекти ще не вдалося — полювання на мене триває. А що ви хочете почути? Як я пробирався таємними стежками й мене вели провідники? Такого не було. Я цілком законно, не криючись, перетнув кордон у пункті пропуску, нічого не порушивши. Мене шукали в Одесі, Криму, ніби «заганяючи» в певний коридор, котрим я міг утекти в Придністров’я, на кордоні з яким і хотіли, мабуть, затримати або інсценувати моє вбивство при спробі втечі. Але вийшло інакше — я туди не пішов».

Микола Мельниченко повідомив, що поїхав не назавжди й не з власної волі, а під тиском. «Мені погрожували розправою. Генеральна прокуратура (ГПУ), Міністерство внутрішніх справ (МВС), куди я про це повідомив, нічого не зробили, аби захистити мене. Довелося поїхати, поки не вбили», — зазначив він, додавши, що його смерті прагнуть «ті, кому не потрібна правда про колишнє керівництво країни».

«В Україні діє дуже потужна нелеґітимна спецслужба, яка займається політичними вбивствами. Якийсь аналог відомих «орлів Кравченка» та білоруських «ескадронів смерті». Позиції цієї спецслужби посилюються. Одним із її завдань було моє знищення», — наголосив він.

За словами колишнього офіцера держохорони, до її складу входять колишні й нинішні працівники СБУ, військової контррозвідки, міліції та прокуратури. «А діють вони в інтересах великих олігархів», — зауважив він.

Коли його запитали про те, чим же він не догодив олігархам, Микола Мельниченко сказав: «Тим, що хочу показати, яким чином їм за десять років удалося вибитися із «шісток» у представники великого капіталу, наживши мільярди й обікравши простих громадян. Це зафіксовано на записах, зроблених у кабінеті президента Кучми. Із цих, так би мовити, олігархів буде зірвано маски. І всі побачать, що це — пропащі злодії, бандити, котрі грабували та гнобили свій народ».

Він також розповів, що його намагалися підкупити, щоби він зняв усі претензії до Леоніда Кучми. «Ще в травні через одну дуже впливову особу мені передали, що люди екс-президента «хочуть домовитися з Мельниченком по-доброму». І назвали суму: десятки мільйонів доларів. За те, щоби я назавжди відстав від пана Кучми, — зізнав­ся він. — Я не відмовився й не погодився. Важливо було дізнатися про умови, а потім повідомити про угоду в ГПУ, щоби її там задокументували. Але щось не спрацювало або відбувся витік, і контро­льована угода не відбулася. А на мою адресу й людей із мого оточення почали надходити погрози. Класика жанру: за підкупом ідуть погрози. Чекати, поки їх виконають, я не став».

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply