Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У Зе-команді — новий скандал із урядовцем

Автор:

|

Січень 22, 2021

|

Рубрика:

У Зе-команді — новий скандал із урядовцем
Віталій Немилостивий

Патрульна поліція України повідомила, що напередодні пізно вночі на вулиці Жилянській в Києві зупинили автомобіль Mercedes, водій якого порушив правила дорожнього руху. «В ході спілкування виявилося, що за кермом перебуває водій з ознаками алкогольного сп’яніння. Інспектори запропонували водієві пройти огляд, але той відмовився. Натомість заявив, що він — заступник міністра з питань стратегічних галузей і промисловості України, а також надав відповідне посвідчення на підтвердження своєї посади разом із документами для керування транспортним засобом», — розповіли правоохоронці.
Під час розгляду адмінсправи за порушення правил дорожнього руху, водій підійшов до патрульних, закинув у салон службового автомобіля ключі від свого автомобіля і повідомив, що він із місця події йде. Йому наказали залишатися на місці, однак п’яниця не послухався, зате почав погрожувати посадою, штовхати патрульних і смикати за формений одяг.
Згідно зі ст. 45 закону України «Про Національну поліцію», патрульні одділи на громадянина кайданки і склали на водія адміністративні документи: протокол за статтею про керування в стані сп’яніння та постанову за порушення вимог дорожнього знаку «Виїзд на дорогу з одностороннім рухом», а також протокол про адміністративне затримання.
Матеріали передали до суду, який і прийме рішення у цій справі. «Фрази «я заступник міністра», «а ви знаєте, хто мій дядько», «поговоріть по телефону» тощо на патрульну поліцію не діють. Існує буква закону та відповідальність за порушення», — зазначили в поліції.
Затриманого звати Віталієм Немилостивий. Олег Уруський, віцепрем’єр і міністр із питань стратегічних галузей промисловості підтвердив, що це справді його заступник. «Його вчинок неприйнятний, він підриває авторитет представника виконавчої влади в очах українського народу», — зазначив п. Уруський. — Така безвідповідальна поведінка з боку Немилостивого унеможливлює подальше його перебування на посаді заступника міністра. Тому найближчим часом мною і урядом буде вжито всіх необхідних кадрових рішень».
І Кабінет Міністрів України на своєму позачерговому засіданні 21 січня звільнив із посади заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості. «Поведінка, яку дозволив собі Віталій Немилостивий, неприпустима. Всі повинні бути рівними перед законом. Тому ми оперативно розглянули питання його звільнення. Посада в уряді — не привілей, а передусім відповідальність перед людьми і країною», — заявив Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України.
Як повідомляв «Міст», в Україні — скандал навколо суду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply