Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

У міжнародних судах Україну представлятимуть іноземні юристи

Автор:

|

Березень 09, 2016

|

Рубрика:

У міжнародних судах Україну представлятимуть іноземні юристи

i

Україну в суді по справі «боргу Януковича» будуть представляти висококваліфіковані міжнародні юристи. Їх послуги оплатить Міністерство Закордонних Справ.

Міністерство закордонних справ України дозволило найняти юристів та оплатити їх послуги. Вони повинні захищати інтереси нашої країни у судовому процесі проти Росії по справі сплати «боргу Януковича».

Це повідомлення міститься на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.

У розпорядженні №141 передбачено оплату юридичних послуг в рамках закону України «Про здійснення державних закупівель». У Кабінеті міністрів впевнені, що таким чином захист інтересів України у суді перед Росією буде значно ефективніший.

Також уже відомо, що Міністерство фінансів РФ, яке стало позивачем у справі по «кредиту Януковича», у Вищому суді Лондона буде представлено юридичною компанією Law Debenture Trust Corporation P. L. C.

Міністерство фінансів України, як відповідач, раніше повідомляло, що вже визначилось зі своїм представником у лондонському суді. Справою «боргу Януковича» повинна зайнятись міжнародна юридична компанія Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan.

Як попередньо повідомлялось, міністерство фінансів Російської Федерації подало позов у Вищий суд Лондона проти України. Росія намагається стягнути багатомільйонну заборгованість по кредиту, який отримав Віктор Янукович. У 2013 році він, будучи ще президентом України, домовився з президентом РФ Володимиром Путіним про отримання кредиту на суму 15 мільярдів доларів. Проте Росія встигла перерахувати лише 3 мільярда доларів. Тепер Москва вимагає повернення коштів.

Нагадуємо, що Україна не раз пропонувала РФ реструктурувати борг на загальних засадах. Та Росія відмовила й подала до суду.

Міністерство фінансів Російської Федерації заявило, що Москва очікує від української сторони відповіді, щодо судового позову відносно «боргу Януковича», до 4 березня.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply