Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

У Мінську домовилися про заборону навчань

Автор:

|

Березень 02, 2016

|

Рубрика:

У Мінську домовилися про заборону навчань

main

У Мінську підписаний договір про відмову від учбових пострілів біля лінії зіткнення. Мораторій введено на 15-ти кілометрову зону в обидва напрямки.

2 березня на зустрічі у Мінську було підписано договір про відмову від учбової стрільби біля лінії зіткнення. Він повинен вступити в дію з 4 березня 2016 року.

Про це повідомила Дарина Оліфер, що є прес-секретарем другого президента України Леоніда Кучми, який представляє нашу сторону на переговорах.

Вона говорить, що мова йде про припинення бойових навчань на території 30-километрової зони вздовж лінії зіткнення. Адже представники деяких районів  Донецької і Луганської області на чолі з агентами збройних сил Російської Федерації регулярно проводять такі навчання. Постріли під час таких «навчань» мають скорше провокаційний характер. Саме такий спосіб найчастіше не дає можливості припинити вогонь повністю. Навчальні постріли з різної зброї можуть сприйматись іншою стороною, як введення бойових дій, та можуть викликати відповідну реакцію.

Наголосимо, що Україна не проводить таких навчань у цій зоні.

Цей документ підписано Леонідом Кучмою, Мартином Сайдиком, Борисом Гризловим. Також свої підписи повинні поставити Олександр Захарченко і Ігор Плотницький, що є ватажками так званих ДНР і ЛНР.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply