Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

У Меджлісу відбирають приміщення

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

У Меджлісу відбирають приміщення
Костянтин Рубаненко

Костянтин Рубаненко

Окупаційна влада Бахчисарая постановила припинити дію договору про здачу в оренду приміщення громадської організації «Рада вчителів», у якому багато років розташовувався офіс районного відділення Меджлісу кримськотатарського народу. Про це повідомив Костянтин Рубаненко, «мер» Бахчисарая.

За його словами, угоди ніхто не розривав, оскільки в неї було внесено пункт про те, що в разі несплати протягом трьох місяців за оренду документ автоматично втрачає юридичну силу. Причому орендна плата за це приміщення начебто не вносилася вже півроку. «Це стосується будь-якої організації – чи-то Ради вчителів, чи-то православної громади», – запевнив «мер» Бахчисарая .
Між тим, Ахтем Чийгоз, голова Бахчисарайського реґіонального меджлісу, зазначив, що заяви Костянтина Рубаненка суперечать дійсності. У відповідь «мер» Бахчисарая також повідомив, що на ім’я «прокурора» Криму та начальника Управління Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації (РФ) по Республіці Крим і Севастополю спрямовано заяву, у якій правоохоронні органи просять вжити заходів щодо публічних висловлювань очільника Бахчисарайського реґіонального меджлісу.
«Я маю на увазі розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Ці заяви на адресу мера — недоречні, і я вважав за свій обов’язок звернутися до ФСБ і прокуратури», — заявив п. Рубаненко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply