Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Тимошенко — далі найвпливовіша в Україні

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

Тимошенко — далі найвпливовіша в Україні

Екс-прем’єр лідер опозиції Юлія Тимошенко очолила рейтинґ 100 найвпливовіших жінок України, складений журналом «Фокус». Нагадаємо, що цей рейтинг — уже восьмий за ліком. На думку редакції, незважаючи на дворічне ув’язнення, вплив Леді Ю лише посилився. Свої позиції в рейтинґу зберегли також Ірина Акімова (перший заступник голови Адміністрації президента України) й Олена Пінчук (донька екс-президента України Леоніда Кучми), котрі посіли друге та третє місця, відповідно.

Порівняно з минулим роком перша десятка рейтинґу істотно не змінилася. Зміцнила свої позиції Валентина Арбузова (мати першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова), яка опинилася на п’ятому місці. Під її керівництвом «Всеукраїнський банк розвитку», який належить Олександрові Януковичу (синові чинного президента України), демонструє вагомі результати.
Проривом року називають двох учасниць рейтинґу — Тетяну Галенко (№ 21, соратниця Олександра Януковича) і Ганну Безлюдну (№ 11, член наглядової ради проросійського телеканалу «Інтер»). Позиція п. Галенко в рейтингу пояснюється успіхом її компанії МАКО, що отримала прибуток 197 млн грн. Зростання впливу п. Безлюдної пов’язане з її призначенням на посаду директора з розвитку Inter Media Group. Це відбулося після купівлі медіаактиву олігархом Дмитром Фірташем та Сергієм Льовочкіним (голова Адміністрації президента України). Поверненням року стала заступниця генерального прокурора Лілія Фролова (20), яка виступала обвинувачем на процесі Юлії Тимошенко.
Загалом, впливовість більшості учасниць рейтинґу зумовлена або займаною державною посадою, або родинними зв’язками. Таких жінок — третина в списку «Фокуса». Учасниць рейтинґу оцінювали найвпливовіші чоловіки країни, яким необхідно було обрати 100 найбільш впливових у політиці, бізнесі, науці, спорті, шоу-бізнесі та медіа середовищі жінок. Експерти оцінювали претенденток за п’ятьма критеріями: можливість впливати на державні рішення, бізнес-вплив, вплив на громадську думку, особиста популярність і родинні зв’язки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply