Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Тягнибок став «Особистістю року»

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Тягнибок став «Особистістю року»

Упливовий український журнал «Кореспондент» водинадцяте оголосив «Особистість року». 2012 року це звання здобув Олег Тягнибок, лідер Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода». На думку редакції, його популярність відображає основну тенденцію в українському суспільстві, а саме — дедалі сильнішу невдоволеність владою та радикалізацію електоральних настроїв.

Одночасно з підготовкою номера на сайті відбувалося голосування за «Особистість року-2012». Думка інтернет-користувачів збіглася з думкою редакції — тут також перше місце посів п. Тягнибок, за якого проголосувало 40 % читачів сайту, що взяли участь у опитуванні.
«Кореспондент» зазначає, що на парламентських виборах 2012-го партія Олега Тягнибока набрала за списками 10 % голосів виборців. З урахуванням мажоритарників ВО «Свобода» сформувала четверту за чисельністю фракцію у Верховній Раді (ВРУ) — у них 37 мандатів. Такого високого результату «Свободи» не міг передбачити ніхто. Це означає, що частина українців хоче мати у ВРУ не просто опонентів влади, а активну силу, «спецназ опозиції», стверджує редакція.
«2,129 млн людей, російсько- й україномовних, які відчули себе чужими у своїй країні, зробили те, що вони могли зробити, — скрутили дулю владі та проголосували за найрадикальнішу опозицію, ВО «Свобода».
Понад 2 млн виборців уперше за довгий час дали карт-бланш людям із переконаннями й ідеологією. І не факт, що для тих, хто голосував за Тягнибока та Ко, є близькі їхні погляди. Факт, що погляди ці не дозволять «свободівцям» спокуситися на гроші й, на думку виборців, перейти в стан ворога», — заявив Віталій Сич, головний редактор журналу «Кореспондент».
Редакція звертає увагу на те, що «Особистість року», за версією журналу «Кореспондент», — це не нагорода та не визнання заслуг, а спроба визначити людину, а з нею – ідеї й тенденції, які найбільше вплинули на життя країни в році, що минає.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply