Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Турчинов звернувся до Надії Савченко

Автор:

|

Березень 07, 2016

|

Рубрика:

Турчинов звернувся до Надії Савченко

Олександр Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов закликає народного депутата Надію Савченко припинити голодування в російській в’язниці. Про це він написав на своєму персональному сайті.

“Пройшло три доби з тієї миті, як Надія оголосила сухе голодування, незворотні і страшні наслідки якого можуть наступити вже на п’ятий день. Переконаний, до мого прохання приєднаються мільйони українців: Надія, припини голодувати!” – пише чиновник.

“Дорога Надія, не дай приводу радіти тиранові, який не зупиниться ні перед чим. Йому потрібні смерті і страждання. Він всю свою країну поставив на коліна, але ніколи не зробить цього з тобою і нашою Україною”, – зазначає Турчинов.

“Півтора року тривають тортури і муки Надії Савченко в Росії. Тортури і фарс під назвою “російське правосуддя” доводять правовий нігілізм, жорстокість і божевілля російської тиранії”, – зазначив він.

“Режим Путіна захлинається в крові, яка почала литися ще під час Другої Чеченської війни. Але йому було мало крові, і він пішов в Грузію, а звідти – на Крим і Схід України, потім прийшов час Сирії. Сотні, тисячі скалічених життів, викривлених доль. Вся Україна і весь цивілізований світ вимагають від кремлівських катів звільнити українську героїню Надію Савченко!” – пише секретар РНБО.

“Тортури Надії – це помста Путіна, який спробував катувати всю Україну, але, отримавши відсіч, не вгамувався і сподівається відігратися на патріотах нашої країни”, – переконаний він.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply