Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос»

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:

Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос»

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», оголосив, що йде у політику та репрезентував свою партію. Він вважає, саме у парламенті відбуваються основні зміни в країні. Нова партія отримала назву «Голос» і саме з нею співак візьме участь у майбутніх парламентських виборах. До її складу увійшли:
Юлія Клименко, колишня заступниця міністра економіки в уряді реформаторів. Серед її успіхів — усунуті понад 100 бар’єрів для бізнесу; розроблена і подана на розгляд Кабінету Міністрів України стратегію державної політики у сфері малого та середнього бізнесу; запровадили програму Європейського Союзу (ЄС) на суму 95 млн EUR для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні; запровадили програму ЄС для підтримки малого та середнього бізнесу обсягом 2,3 млрд EUR; підготували і запровадили реформу системи нагляду (контролю), підготували закони для їхнього подальшого ухвалення парламентом; розробили і затвердили процедури та політики в секторі надання державних послуг.
Ярослав Юрчишин, громадський активіст і колишній голова правління антикорупційної організації «Transparency International Україна». Працював радником у секретаря Ради з національної безпеки й оборони, голови Верховної Ради України. Був співавтором антикорупційної реформи в Україні. Разом із іншими активістами добився створення антикорупційного суду. 
Юрій Соколов, доктор медичних наук і піонер у сфері кардіохірургії. Уперше в Україні виконав низку складних кардіологічних операцій, а також працював над створенням реперфузійних центрів, де проводять безоплатне коронарне стентування.
Андрій Шараскін, актор, режисер і командир роти, яка захищала донецьке летовище. За участь у захисті донецького аеропорту нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та відзнакою Президента України медаль «Учасник антитерористичної операції». Має відзнаку міністра оборони «Знак пошани». Від початку серпня 2014-го до січня 2016 року — учасник російсько-української війни. Від 2016-го — заступник командувача Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань. 
Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтерка, виконувачка обов’язків голови Одеської обласної державної організації у 2016-2017 рр. Очолила область у 26 літ. Є співзасновницею громадських ініціатив «Євромайдан SOS» і «Допомога ДПСУ».
Святослав Вакарчук повідомив, що передвиборну кампанію його партії «Голос» фінансують «десятки заможних людей», в т. ч. він сам. Новий політик додав, що його партія не буде звертатися до олігархів «або тих, кого вважають олігархом». «Я вважаю неприпустимим казати про боротьбу з олігархами, а потім приходити і брати у них гроші», — заявив лідер партії «Голос». Він переконаний, що передвиборна кампанія буде коштувати «в рази менше», якщо робити її «по-чесному й ефективно».
Крім цього, новостворена партія «Голос» має на меті зробити так, аби новий президент був підзвітний виборцям. Святослав Вакарчук заявив, що його політична сила ставить на перше місце «нову якість політики». Він пояснив, що «стара політика» належала олігархам, коли кілька людей з доступом до ресурсів визначали напрямок руху всієї країни.
«Стара політика — це сліпа віра в нового президента. 2004 року ми це проходили. Всі чекали і сподівалися. Що було, знаєте», — нагадав політик і додав, що подібна ситуація була і 2014-го після Майдану. «Гадаю, що ми заплатили після цього дуже високу ціну, щоб більше не експериментувати», — зазначив він.
«Ми в цьому сенсі готові підтримувати президента в усіх його позитивних реформах абсолютно. Більше того — підштовхувати і пропонувати ще радикальніші реформи. Але якщо раптом він стане зраджувати інтереси своїх виборців, ми змусимо його відповісти», — заявив п. Вакарчук.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply