Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

США формують нову стратегію щодо Донбасу

Автор:

|

Лютий 27, 2021

|

Рубрика:

США формують нову стратегію щодо Донбасу
Леонід Кравчук, голова української делегації в ТКГ

Леонід Кравчук, голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) із урегулювання ситуації на Донбасі, заявив, що настав час визнати той факт, що з Російською Федерацією (РФ) домовитися неможливо. Він нагадав, що нещодавно брав участь в етері російського пропаґандистського телевізійного каналу, під час якого Денис Пушилін, ватажок терористичної організації «Донецька народна республіка», заявив про намір інтегрувати окуповані території в Росію. «Таким чином, офіційно на російському телебаченні в Москві він заявив про реальні цілі», — зазначив переший президент України і додав, що ускладнює переговорний процес і те, що РФ продовжує заперечувати свою участь у війні на Донбасі.
Тож він повідомив, що США формують нову стратегію дій щодо Донбасу проти РФ. За словами п. Кравчука, Вашинґтон підтримає Київ «не тільки на словах, а й на ділі». Він вважає, що Сполучені Штати також зроблять «конкретні кроки» щодо Кремля, адже РФ планує «забрати» Донбас собі. «Уже відкрито йдеться не про інтеграцію до складу України, а до складу Росії», — заявив Леонід Макарович. На його думку, Москва планує створити в Україні «національно-російські держави» — не лише в Окремих районах Донецької та Луганської областей, але і на підконтрольних Україні районах. «На таку політику і концепцію Україна ніколи не погодиться і не збирається здавати свої національні і державні інтереси», — резюмував він.
Своєю чергою, Олексій Арестович, радник української делегації в ТКГ, заявив, що загострення в зоні проведення операції Об’єднаних сил неминуче і його можна чекати ближче до літа. «Кремль не облишить спроб продавити нас силою. Я не беруся назвати точну дату, хоча є ознаки, що може бути цієї навесні, ближче до літа», — поділився він думкою і додав, що перемовини щодо Донбасу відбуваються дуже мляво, а перемир’я «підвішене на волосині». «Позаяк ситуація практично зайшла в глухий кут і залишається спроба скористатися допомогою США, то, можливо, це допоможе, більше розраховувати нема на кого. Але я на 100 % упевнений, що РФ готує якийсь нехороший сюрприз, і це в тому чи іншому варіанті обернеться загостренням на фронті», — зазначив радник.
Як повідомляв «Міст», «Російський Донбас» претендує на половину України.

Людмила Садловська, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply