Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Соцпартію не допустили до виборів

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Соцпартію не допустили до виборів

Соціалістична партія

Центральна виборча комісія (ЦВК) отримала документи на участь у місцевих виборах від 142 партій. 132 партії подали копії рішень вищих керівних органів разом із іншими, передбаченими законом документами, для участі їхніх місцевих організацій у виборах.
Разом із тим, документи десяти політичних партій, що надійшли до ЦВК, були оформлені з порушенням встановлених вимог закону. Зокрема, йдеться про Соціалістичну партію України, Козацьку українську партію, партію «Блок Володимира Ніколаєнка»; партію «Нова сила»; партію «Громада і закон»; партію «Діти війни «Народна партія України»; «Народну силу», «Сильну державу»; партію «Херсонці»; Соціально-екологічну партію «Союз. Чорнобиль. Україна».
ЦВК також затвердила форму Переліку політичних партій, які прийняли рішення брати участь у місцевих виборах 25 жовтня ц. р. У ньому вказані в алфавітному порядку назви всіх політичних партій, документи яких надійшли до ЦВК, назви вищого керівного органу кожної політичної партії, яка прийняла рішення про участь місцевих організацій партії у виборах, а також дати, номери та назви рішень вищого керівного органу політичної партії, який прийняв таке рішення, і центрального керівного органу політичної партії, який повинен погоджувати рішення зборів (конференцій) місцевих організацій політпартії про висунення кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади міських голів.
Крім того, у переліку вказані невідповідності вимогам закону, які були допущені окремими політичними партіями в переданих до ЦВК документах. ЦВК не пізніш як за 34 дні до дня голосування оприлюднить перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах.

Юлія Поліковська, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply