Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Скільки українців не підтримують другий Зе-термін

Автор:

|

Грудень 15, 2021

|

Рубрика:

Скільки українців не підтримують другий Зе-термін
Володимир Зеленський у ролі Наполеона

Понад половина українців не підтримують похід президента України Володимира Зеленського на другий термін — участь у виборах 2024 року. Про це свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). «58,2 % не хочуть, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін. Підтримують це 34,3 %», — заявили соціологи. Водночас 1,2 % опитаних відповіли, що до наступних виборів ще багато часу, а 6,3 % не змогли відповісти або взагалі відмовилися відповідати на це запитання.
Всеукраїнське опитування громадської думки проводили 26-29 листопада ц. р. методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів і подальшим статистичним зважуванням). Опитали 1 203 респондентів, які мешкають у всіх реґіонах України, крім окупованих російсько-терористичними військами. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старших) України.
Нагадаємо, що ще у своїй передвиборчій кандидат Зеленський запевняв, що точно не піде у президенти вдруге. За його словами, «це питання вирішуватиме суспільство». Тепер каже, що за один термін не встигне реалізувати задумане.
Як повідомляв «Міст», Зеленський переплутав акції протесту з державним переворотом.

Наталія Хаджі, УНІАН

About Author

Meest-Online