Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Схвалили закони про націоналізацію, колаборантів і мародерів

Автор:

|

Березень 11, 2022

|

Рубрика:

Схвалили закони про націоналізацію, колаборантів і мародерів

Верховна Рада України

На пленарному засіданні Верховній Раді України (ВРУ) 3 березня народні депутати ухвалили низку законопроєктів та одну постанову. Ухвалили: законопроєкт «Про загальну мобілізацію»; законопроєкт «Про використання Збройних сил України й інших військових формувань»; законопроєкт про внесення змін до забезпечення відповідальності осіб, причетних до колабораційної діяльності; законопроєкт про внесення змін щодо кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність; законопроєкт про внесення змін щодо заборони поширення та виготовлення пропаґандистської інформаційної продукції; законопроєкт про внесення змін щодо додаткового регулювання забезпечення діяльності правоохоронних органів в умовах воєнного стану; законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо зміни підсудності судів»; законопроєкт «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини проти основ національної безпеки України в умовах дії режиму воєнного стану»; законопроєкт «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України»; законопроєкт про захист інтересів суб’єктів під час подання звітності або ж інших документів під час воєнного стану або ж стану війни; законопроєкт про основні засади щодо примусового вилучення власності Російської Федерації (РФ) і резидентів країни аґресора на території України; законопроєкт про внесення змін щодо посилення відповідальності за мародерство; законопроєкт про внесення змін щодо особливостей оподаткування й подання звітності в умовах воєнного стану. «Необхідно націоналізувати все майно, об’єкти, кошти і вклади аґресора, що є на території України», — заявили у Комітеті ВРУ з економічного розвитку. Список має підготувати Рада з національної безпеки й оборони України.
Відтепер українські громадяни, іноземці й особи без громадянства можуть брати участь в обороні держави й отримувати вогнепальну зброю. Ті, хто отримали зброю, не нестимуть відповідальності за її застосування проти російських окупантів. Проте, коли завершиться воєнний стан, зброю та невикористані боєприпаси доведеться повернути до поліції не пізніше, ніж через десять днів після припинення або скасування дії воєнного стану в державі.
Народні депутати також підтримали звернення до Організації Об’єднаних Націй (ООН) із проханням про введення до країни миротворців для охорони ядерних об’єктів. ВРУ просить генерального секретаря ООН стати посередником у вирішенні конфлікту.
Як повідомляв «Міст», діячі з ОПЗЖ не приховують, що є справжніми зрадниками України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply