Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Сепаратисти нарощують свої сили на окремих територіях Донбасу

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

Сепаратисти нарощують свої сили на окремих територіях Донбасу

main

Сепаратисти і російські найманці збільшують кількість бойової техніки і живої сили у своїх підрозділах, а також поповнюють боєприпасами склади.

Так, біля Дебальцево на лінії Углегорськ-Калинівка незаконні бандформування підсилюють свої позиції воєнною технікою і живою силою. Поповнюються підрозділи сьомої окремої мотострілкової бригади, що входять у «перший армійський корпус ДНР». Сили надходять з території Єнакієво. За останню добу сюди прибули близько десяти броньованих автомобілів, більшість з яких бронетранспортери БТР-80, а також не менше десяти машин з військовими. Також на станцію Дебальцево прибули чотири вагони з боєприпасами, що цілодобово знаходяться під наглядом, та дві платформи з гусеничною технікою, накритою тентами. Як повідомляє розвідка, вся техніка і особистий склад прибули з території Російської Федерації.

Також не припиняється передислокація окремих підрозділів Стаханівського угрупування сепаратистів. Первомайська тактична група російських найманців отримала підкріплення у вигляді десятьох бронемашин (вісім з них – це легкі броньовані багатоцільові транспортери-тягачі МТ-ЛБ та дві броньовані плаваючі гусеничні машини БМП-1).

Розвідка доповідає, що на напрямку лінії Безіменне-Саханка не припиняються переміщення різної тяжкої бронетехніки і артилерії сепаратистів. У районі села Безіменне було виявлені чотири танки, а за Саханкою на позиціях було помічено три 122-міліметрові самохідні гаубиці САУ 2С1 «Гвоздика».

Вже не одноразово розвідка доповідала про активну підготовку до наступу на позиції українських військ російськими найманцями «Першої Слов’янської бригади армії ДНР». Не останню роль сепаратисти відводять спорудженню додаткових інженерних укріплень, щоб у разі наступу використати їх.

Керівники всіх медичних установ у Донецьку, Новоазовську та Тельманово отримали ультимативний наказ від керівників так званої «ДНР» звільнити всі місця у стаціонарах від мирних жителів, мотивуючи це тим, що скоро передбачається значне поступлення поранених бійців, що будуть наступати на сили української армії.

Цю інформацію підтверджує Дмитро Тимчук, координатор групи «Інформаційний спротив». Він вважає, що на даний час наступ на позиції військовослужбовців України готують бойовики «Першої Слов’янської бригади армії ДНР».

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply