Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Щука в кремлівській річці

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

Щука в кремлівській річці

Віктор Медведчук

У Росії із Віктора Медведчука наполегливо «ліплять» міжнародного миротворця із прицілом на перспективу «знакового українського політика». Таким чином, там шукають заміну Петрові Порошенку в разі «повної окупації України».

Дмитро Пєсков, прес-секретар президента РФ, повідомив, що, Віктор Медведчук, колишній голова Адміністрації Президента України, він же — кум Путіна, людина, котру інакше, як українофобом, не назвеш, зустрівся в Донецьку з Олександром Захарченком і Ігорем Теслярським, ватажками Донецької і Луганської «народних республік», відповідно. За словами п. Пєскова, «зустріч мала характер попередніх консультацій перед майбутніми перемовинами в мінському форматі».
У зв’язку із цією новиною є кілька зауважень:
1. Якщо «посол миру» Медведчук у поті чола працює на користь України, то чому ми дізнаємося про це з Кремля, а не з Києва? Якщо це — його особиста ініціатива, то чому немає офіційної інформації Банкової: кого представляє Медведчук у Донецьку?
2. «Кочубеївщина» — чи не головна небезпека для держави України. Це – іржа, яка роз’їдає українську політичну еліту. Суть кочубеївщини – в словах генерального писаря війська Запорізького: «Хоча я й малорос, але більше росіянин, ніж інші московити». Медведчук — це Кочубей нашого часу. А про те, чим закінчив історичний Кочубей, відомо. Схоже, що лише один Медведчук про це не здогадується.
3. У Донецьку зустрілися та поговорили «про мир» маріонетки Кремля. Гротеск: чим би ці перемовники не займалися, вони встають, лягають, п’ють і жеруть з єдиною думкою: «Як би не допустити ескалації війни на південному сході України». Це — джокери мілітаристського, аґресивного Кремля.
4. Пане Медведчук! Карти на стіл! Розкажіть, про що ви говорили в Донецьку з терористами, котрі бомблять міста України й убивають мирних громадян.
5. Розмірковуючи про доленосну для України діяльність Віктора Медведчука на фронтах миротворчості, доречно пригадати творчість Леоніда Івановича Глібова.
Учора моя юна племінниця прийшла зі школи у сльозах. Звичайно, вона нічого ще не знає про Фрейда, про властивості підсвідомості. Але розповідаючи байку Глібова «Щука», вона затнулася і припустилася прикрої обмовки, замість: «У річці вражу Щуку утопити!» – вона голосно, на весь клас, заявила: «У річці вражу Суку утопити!» І звідки вона знала про перемовини в Донецьку, зрозуміти неможливо! Якась містика!

Віктор Тимошенко, «Укрінформ»

До слова
Євген Перебийніс, речник МЗС України, заявив, що в міністерстві не знають про тему перемовин Віктора Медведчука у Донецьку. Чиновник припустив що, швидше за все, ішлося про продовження роботи зі звільнення заручників. «Наша позиція полягає в тому, що представником України у тристоронній контактній групі є спеціальний представник президента Леонід Кучма», — заявив п. Перебийніс, додавши, водночас, що українська сторона наполягає на якнайскорішому проведенні засідання контактної групи в Мінську, де будуть присутні підписанти Мінської угоди.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply