Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Що спільного у Валерії Гонтарєвої й Олексія Азарова, сина екс-прем’єра України

Автор:

|

Квітень 04, 2016

|

Рубрика:

Що спільного у Валерії Гонтарєвої й Олексія Азарова, сина екс-прем’єра України
Валерія Гонтарєва

Валерія Гонтарєва

А те, що вони є фігурантами матеріалів панамської юридичної компанії Mossack Fonseca, які вже отримали назву «Офшорного скандалу». Не складно відстежити, що перш ніж стати головою Національного банку України, Валерія Гонтарєва була бізнес-партнером заступника голови Зовнішторгбанку Росії (ВТБ) Юрія Соловйова.

Правда, Фінансова група ICU, яку очолювала Гонтарєва до переходу в НБУ, розірвала стосунки з росіянами після прийнятих у відповідь на військову агресію Кремля санкцій. Та чи стане від цього легше, якщо справді чверть ICU донедавна належала дружині Соловйова? У будь якому випадку це стане ще одним камінчиком у город Петра Порошенка. Недоброзичливці згадають не тільки спринтерські темпи її призначення головою НБУ з президентського ж подання. Валерія Гонтарєва, кажуть, колись займалась ще й залученням фінансування для розвитку бізнесу «Рошену» в Росії.

Тим часом The Guardian пише, що Олексій Азаров у 2012 році (а його батько тоді керував Кабміном України) заснував 26 офшорних компаній на Британських Віргінських островах. Хоча цей факт, зрозуміло, нинішній Банковій нічим не загрожує.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply