Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Саакашвілі призначили головою комітету реформ

Автор:

|

Травень 08, 2020

|

Рубрика:

Саакашвілі призначили головою комітету реформ
Михеїл Саакашвілі оптимізму не втрачає

Президент України призначив Михеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ. «Щиро вітаю Михайла Ніколозовича з новим відповідальним викликом. Вірю, що він зможе надати імпульс Національній раді реформ і допоможе у здійсненні важливих змін у житті країни», — заявив Володимир Зеленський.
Він також призначив Олександра Ольшанського заступником голови Виконавчого комітету реформ. Указ набрав чинності з дня його опублікування. Як повідомляв «Міст», раніше п. Саакашвілі хотів стати віцепрем’єром України, але йому це не вдалося.
Тепер Міхеіл Саакашвілі вважає, що «Україну треба витягувати з болота». «Це може зробити тільки президент, котрий ніколи не був злодієм і ніколи ним не стане», — заявив він. Політик розповів, що мав «тривалу і цікаву зустріч із президентом Зеленським». «Сам факт мого призначення показує, що він готовий йти на неординарні кроки, проти яких його відмовляла величезна кількість людей. В основному його відмовляли ті, хто хочуть, щоб в Україні зберігався статус-кво, а статус-кво — це болото», — запевнив він.
Крім цього, п. Саакашвілі відреагував на своє призначення радісним знімком. «Кілька пляшок чудового грузинського вина з мого села прорвали карантин і доїхали до мене сьогодні. В принципі, є що відзначати», — радів він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply