Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Рівень Зе-недовіри українців перевищив 60 %

Автор:

|

Листопад 12, 2020

|

Рубрика:

Рівень Зе-недовіри українців перевищив 60 %
Володимир Зеленський

Лише 21 % українців готові проголосувати за Володимира Зеленського на президентських виборах, якби вони відбувалися найближчим часом. Про це свідчать результати опитування, яке провів «Центр Разумкова» у період із 30 жовтня по 5 листопада. Водночас рівень тих, хто не довіряє Зе-президенту, знизився до 62 %, а рівень тих, хто йому довіряє, знизився до 33 %.
Попри низький рівень підтримки (21,4 % усіх опитаних і 31,2 % тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме), п. Зеленський все одно переміг би в першому турі виборів, якби вони відбувалися найближчим часом, оскільки за інших кандидатів проголосували б іще менше людей.
За Петра Порошенка готові віддати голос 13,6 % і 21,1 % відповідно, за Юрія Бойка — 12,2 % і 16,9 %, за Юлію Тимошенко — 6,2 % і 8, 3%, за Ігоря Смешка — 3,9 % і 5,6 %. Водночас Руслан Кошулинський, Олег Ляшко та Олександр Вілкул не подолали б бар’єр у 3 %.
Також знизився рівень довіри до президента — йому довіряють майже 33 % і не довіряють майже 62 %. Для порівняння, дослідження, яке «Центр Разумкова» з фондом «Демократичні ініціативи» проводили в липні ц. р., але опублікували у вересні, п. Зеленському не довіряли 49 % опитаних, а довіряли 45 %.
Дослідження проводила соціологічна служба «Центру Разумкова» методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Опитали 2 020 респондентів віком від 18 років у всіх реґіонах України, за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3 %.
Володимир Зеленський здобув рекордну підтримку у другому турі президентських виборів, отримавши 73 % голосів виборців. У першому турі отримав 30,24 % голосів виборців — удвічі більше за тодішнього президента Порошенка.
Водночас до Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов до президента Зеленського та партії «Слуга народу» про визнання протиправним і скасування результатів проведеного опитування, ініційованого главою держави, яке провели 25 жовтня ц. р. під час місцевих виборів. Про це йдеться в повідомленні на сайті суду. «На думку позивача, результати опитування можуть спотворити думку українців із важливих питань, серед яких і національна безпека України», — йдеться в заяві. Зараз суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.
Як повідомляв «Міст», Зеленський намагався вплинути на виборців в інтерв’ю «обраним» телеканалам.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply