Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Разумков створить міжфракційне об’єднання «Розумна політика»

Автор:

|

Листопад 08, 2021

|

Рубрика:

Разумков створить міжфракційне об’єднання «Розумна політика»
Дмитро Разумков

Дмитро Разумков, колишній голова Верховної Ради України (ВРУ), який наразі є позафракційним депутатом, створює парламентське міжфракційне обʼєднання «Розумна політика». Про це повідомила Ольга Туній, прессекретар політика. До обʼєднання увійдуть приблизно 25 народних депутатів. За словами речниці, документи про його створення надіслали Руслану Стефанчуку, чинному спікеру ВРУ.
Вона частково підтвердила й персональний склад обʼєднання. Зокрема, серед його членів будуть присутні Неллі Яковлєва (СН), Василь Мокан (СН), Артем Дмитрук (СН), Олег Воронько (СН), Людмила Буймістер (виключена зі СН), Андрій Ніколаєнко («Батьківщина»). Всі вони голосували проти відставки Дмитра Разумкова з посади голови парламенту.
Зазначимо, що участь у міжфракційному об’єднанні не зобов’язує виходити з фракції. Водночас Андрій Мотовиловець, заступник голови фракції «Слуга народу» (СН), заявив, що «слуги», які вийдуть із фракції та захочуть об’єднатися Дмитром Разумковим, будуть змушені скласти свій мандат. «Якщо депутати-списочники виходять зі «Слуги народу», то нехай складають мандат і йдуть на вибори. У нас звільняються округи. Нехай підуть на вибори та скажуть виборцям: «Ми нова партія — Дмитра Разумкова. Ми також просимо отримати від вас політичний мандат». Так буде чесніше», — заявив він.
Депутат також зазначив, що наразі не чув ні від кого зі «слуг» про бажання об’єднатися з колишнім спікером. Він також додав, що не підтримав би вигнання з парламенту Василя Мокана та Неллі Яковлєвої, позаяк вважає їх ефективними депутатами. «Якщо вони хочуть вийти самі, я проголосую за застосування до них імперативного мандата», — уточнив п. Мотовиловець.
Як повідомляв «Міст», президент Зеленський позбувся неслухняного голови ВРУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply